Firma Seçin ve Fatura Bilgilerinizi Girin

Cenaze Nakil Hizmeti İşlem Rehberi

Seçtiğiniz tarih ve saatte müsait olan cenaze nakil firmaları bu adımda listelenmektedir. Firma yorum ve değerlendirmeleri, özel ambulansın size olan mesafesi, tahmini varış süresi ve fiyatları açısından size en uygun olan firmayı seçin ve devam edin. Daha önce hizmet almış üyelerin yorumlarını görüntülemek için "Göster" butonuna tıklayın.

Mobil uygulamada listelenen cenaze nakil firmaları arasından seçim yaparken, ilgili firma üzerine dokunduğunuzda diğer bilgiler açılacaktır. Buradan "Yorumları Göster" butonuna basarak daha önce bu firmadan hizmet almış üyelerin yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Faturanızı kendi adınıza, kayıtlı kişi listenizden seçtiğiniz bir kişi adına veya firma bilgilerini girerek tüzel bir kişilik adına kestirebilirsiniz. Tercihinize göre "Fatura benim adıma kesilsin", "Fatura seçeceğim kişiye kesilsin" veya "Kurumsal Fatura" seçeneklerinden birini seçerek bilgilerinizi girin ve devam edin.

Mobil uygulamadan size en uygun cenaze nakil firmasını seçtikten sonra açılan küçük ekranda "Fatura benim adıma kesilsin", "Fatura seçeceğim kişiye kesilsin" veya "Kurumsal fatura" seçeneklerinden dilediğinizi seçin ve boşlukları doldurun. Ardından "Devam Et" butonuna basarak ödeme sayfasına ilerleyin.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?