Donanım ve Ekibi Belirleyin

Özel Ambulans Hizmeti İşlem Rehberi

Planlamanız doğrultusunda ambulansınızın türünü seçerken, nakil olacak kişinin sağlık durumunu göz önünde bulundurmalısınız.

Mavi şeritli ambulanslar genellikle stabil hastaların naklinde kullanılır. Solunum cihazı gibi bazı ekipmanlar mavi şeritli ambulansta olmayabilir. Bu ambulansların fiyatları daha uygun olabilir.

Kırmızı şeritli ambulanslar genellikle durumu daha kritik hastaların naklinde kullanılır. Tıbbi olarak daha donanımlıdır. Bu ambulansların ücreti daha pahalı olabilir.

İhtiyacınıza göre ambulans türünü seçin veya tüm fiyatları görüntülemek için "Tümünü Göster" seçeneğini işaretleyip devam edin.

Standart Medikal Ekip genellikle paramedikler, acil tıp teknisyenleri (ATT), anestezi teknisyenleri veya hemşirelerden oluşur. Hem mavi şeritli hem de kırmızı şeritli ambulanslarda çoğu zaman bu personeller görevlidir. Bu seçeneği seçmeniz halinde daha fazla sayıda ambulans listelenir.

Doktorlu ekip ise ambulanslarda nadir bulunur. Doktorlar genellikle ambulans servislerinin merkez istasyonlarında yer alır. Doktorlu ekip çoğunlukla kritik hastaların uzun mesafeli transferleri için kullanılır. Bu seçeneği seçmeniz halinde daha az sayıda ambulans listelenecektir.

Nakil sırasında hizmet almak istediğiniz ekibi belirleyin ve devam edin. Doktorlu ambulanslar daha pahalı olabilir.

Nakil planınızı mobil uygulamadan oluşturuyorsanız, ihtiyacınız olan ambulansın türünü ve hizmet almak istediğiniz ekibi belirleyin ve "Devam Et" butonuna basarak devam edin. Açılan küçük ekranda, ambulans firmalarının standart hizmetleri dışında, ekstra ücrete tabi olarak sunulan hizmetlerin listesi görüntülenecektir. Talebiniz varsa işaretleyin veya işaretleme yapmadan "Devam Et" butonuna basarak ilerleyin.

Ambulans.org web sayfasında ilave ihtiyaç belirtmek için ambulans ekibini seçin ve "Sonraki" butonuna tıklayın. İlave ihtiyacınızın olmaması durumunda "İlave Donanım İstemiyorum" butonuna tıklayın ve devam edin.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?