Üye İş Yeri İşlem Rehberi

Yardım

Üye iş yeri sıfatı ile Ambulans.org Online Hizmet Sistemi’ne kaydolmak üzere Ambulans.org kullanım koşullarını içeren “Üye İş Yeri Sözleşmesi” imzalandıktan sonra, belirlediğiniz e-posta adresi kullanıcı adı olacak şekilde Ambulans.org tarafından bir panel açılacaktır. Kullanıcı kaydı ilk olarak firma yöneticisinin adına açılmaktadır. Bu e-posta adresine gönderilen link üzerinden şifrenizi oluşturabilirsiniz. "Üye İş Yeri Sözleşmesi"ne ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçin.

Ambulans, evde sağlık hizmetleri veya cenaze nakil hizmetine ihtiyaç duyan Ambulans.org kullanıcılarının, belirledikleri kriterlere göre listeledikleri firmalar arasında yer almak için aşağıdaki adımları takip ederek firma yönetim paneli kaydınızı tamamlayın.

Giriş

Ambulans.org üye iş yeri giriş sayfası 3 ana başlıktan oluşmaktadır. Firmanıza ait kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş yaptıktan sonra sizi, firmanızın sistemdeki mali durumunu özetleyen bir grafik “Dashboard” karşılayacaktır. Bu grafiğin hemen altında yeni gelen ve devam eden nakillerinizin durumunu gösteren listeyi “Transferler” görebilirsiniz. Bu listenin altında ise ayrıntılı iş yeri bilgilerinizi girebileceğiniz alana “Şubeler” ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi »
İş Yeri Bilgileri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. Açılan sayfada "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayarak; Firma Ünvanı, Adres, E-posta, Vergi Dairesi, Vergi Numarası, Kep Adresi, Çağrı Merkezi Numarası, Telefon, Faks Numarası, Mersis Numarasını girin. Girdiğiniz bu bilgiler sistemde “Merkez Şube” olarak tanımlanır.

Detaylı Bilgi »
Şube Belgeleri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. Açılan sayfada “Şube Belgeleri” sekmesinin altındaki “Yeni” butonuna tıklayın ve belge tipini seçin. Yüklenen belgelerde değişiklik yapmak için "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayın.

Detaylı Bilgi »
Şube Personel Bilgileri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. Açılan sayfada “Şube Personel Bilgileri” sekmesinin altındaki “Yeni” butonuna tıklayın ve personel bilgilerini doldurun. Kaydettiğiniz personel ile ilgili bilgileri güncellemek için "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayın.

Detaylı Bilgi »
Şube Araç Bilgileri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. “Şube Araç Bilgileri” sekmesinin altında yer alan “Yeni” butonuna tıklayarak açtığınız sayfada ambulans bilgilerini kaydedin. Kaydettiğiniz araç bilgilerini güncellemek için "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayın.

Detaylı Bilgi »
Ambulans Ücret Bilgileri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. “Ambulans Ücret Bilgileri” sekmesinin altında “Yeni Fiyat Ekle” butonuna tıklayarak araç tipini seçin ve fiyatlarınızı girin. Kaydettiğiniz fiyat bilgilerini güncellemek için "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayın.

Detaylı Bilgi »
İlave Ekipman/İstek Ücretleri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. “İlave Ekipman/İstek Ücretleri” sekmesinin altında yer alan “Yeni” butonuna tıklayın, firmanızda mevcut olan donanımı seçin ve fiyatını belirleyin. Kaydettiğiniz ilave donanım ve fiyat bilgilerini güncellemek için "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayın.

Detaylı Bilgi »
Evde Bakım Hizmet Ücretleri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. “Evde Bakım Hizmet Ücretleri” sekmesinin altında yer alan “Yeni” butonuna tıklayarak size uygun olan evde bakım hizmetini seçin ve fiyatlandırın.

Detaylı Bilgi »
Şube İstasyon Bilgileri

Giriş sayfasının sol üst kısmında yer alan “Menü » İşlemler » Firma İşlemleri” sayfasını açın. “Şubeler” sekmesinin altında yer alan ilgili şubeye tıklayın. “Şube İstasyon Bilgileri” sekmesinin altında yer alan “Yeni İstasyon” butonuna tıklayıp açtığınız pencerede boşlukları doldurarak istasyon kaydınızı oluşturun. İstasyon kaydını oluşturduktan sonra "Bu kaydı düzenle" ikonuna tıklayarak şube araç bilgileri adımında kaydettiğiniz araçların istasyona atamasını; “İstasyona Tanımlı Ambulanslar” sekmesinin altında yer alan ilgili ambulansı işaretleyerek gerçekleştirin.

Detaylı Bilgi »
Operasyonel Süreç

Ambulans.org üyeleri, firmanızı seçerek bir nakil talebi oluşturduğunda firma yetkilisine hem SMS olarak hem de mobil uygulama ve web sitesi üzerinden bildirim gidecektir. Firma yöneticisi mobil uygulama veya web sitesi üzerinde talebi onaylayabilir veya reddedebilir. Talep onaylanıp şoföre görevlendirme yapıldığında ilgili şoför de mobil uygulama üzerinden bir bildirim alacaktır. Planlanan naklin tarih ve saatine göre hizmet sunumuna başlayabilirsiniz.Varış noktasına ulaşılıp transfer tamamlandıktan sonra, şoför mobil uygulama üzerinden "Tamamlandı" butonuna basarak transferi tamamladığına dair bir geri bildirimde bulunmalıdır. Bu geri bildirim ambulansın tekrar listelenmeye hazır olduğu anlamına gelir.

Detaylı Bilgi »
Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?