Operasyonel Süreç

Üye İş Yeri İşlem Rehberi

“Menü » Dashboard” sayfasında “Transferler” sekmesinin altından firmanıza gelen talepleri ve devam eden transferlerinizi görüntüleyin. Firmanıza yeni bir talep geldiğinde, sistemde kayıtlı firma yöneticisine SMS yoluyla bir bildirim ve e-posta yoluyla bir bilgilendirme yapılacaktır. Web sitesi bildirimlerini alabilmek için, sisteme giriş yaptığınızdan ve ekranın sağ altındaki zil ikonuna tıklayarak bildirimle abone olduğunuzdan emin olun.

Firma yöneticisine gönderilen e-postada; kullanıcının tüm transfer detaylarının yer aldığı “Transfer Özeti”, talebi gerçekleştiren kullanıcı ve firmanız arasında akdedilen “Mesafeli Hizmet Sözleşmesi ve Ön Bilgilendirme Formu” yer alacaktır.

Talebi onaylamak için “Kabul Et” butonuna tıklayın ve ardından “Görevlendir” butonuna tıklayarak görevi sistemde kayıtlı şoförlerden birine atayın.

Devam eden bir transfer sırasında ambulansınızın konumunu görüntülemek için "...." ikonuna tıklayın.

Talep onaylama ve görevlendirme işlemini mobil uygulamadan yapmak için; “Ana Sayfa>Bekleyen Talepler” sayfasından gelen talebe dokunun ve açılan menüde “Seçilen Talebi Onayla” butonuna basarak görevi kabul edin. Açılan küçük ekranda ilgili şoförü seçerek görevlendirmeyi tamamlayın.

Bu alanda naklin kısa bir bilgilendirmesini, detaylı bilgileri içeren “Transfer Özeti”ni ve kullanıcının firmanızın görmesini istediği sağlık belgesini görüntüleyebilirsiniz.

Görevlendirmeyi tamamladığınızda atadığınız şoföre bir uygulama bildirimi ve bir SMS gidecektir. Görevlendirdiğiniz şoför, kendi kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaptığı mobil uygulama ana sayfa ekranından; nakil zamanı gelen talebi “Görevi Başlat” butonuna basarak başlatmalıdır. Bu sayede hem transfer sırasında ilgili kullanıcı ile konumunu paylaşacak, hem de nakil süresi boyunca Ambulans.org’da meşgul olarak tanımlanacaktır.

Şoför, nakil gerçekleştikten hemen sonra “Tamamlandı” butonuna basarak bir geri bildirimde bulunmalıdır. “Tamamlandı” butonu hem kullanıcıya konum paylaşımını durduracak hem de aracın tekrar listelenmesini sağlayacaktır.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?