Şube İstasyon Bilgileri

Üye İş Yeri İşlem Rehberi

Firmanıza ait araçların bulunduğu fiziki konum niteliğinde olan “Şube İstasyon”, araçlarınızın listelenmesi için tamamlanması gereken son adımdır. Araçlarınızın bulunduğu istasyonun bilgilerini girin. “Kaydet” butonuna tıklayın ve varsa sıradaki istasyonunuzu kaydedin.

İstasyon kaydını oluşturduktan sonra “..” ikonuna tıklayın. Açılan sayfada, bir doktor eşliğinde nakil hizmeti sunabiliyorsanız “Doktorlu” seçeneğini işaretleyin. Böylece Ambulans.org üyelerinin “Doktorlu” seçeneği ile oluşturdukları listelerde yer alırsınız.

Şube Araç Bilgileri adımında kaydettiğiniz araçları “İstasyona Tanılı Ambulanslar” sekmesinin altında yer alan ilgili aracı işaretleyerek istasyonunuza atayın. Herhangi bir istasyona atanmamış araçlar, Ambulans.org üyelerinin oluşturdukları listelerde görüntülenmeyecektir.

Ambulansınızın müsait olmaması veya Ambulans.org dışında kabul edilmiş bir görevde olması durumunda, “İstasyona Tanımlı Ambulanslar” sekmesinin altından seçimi kaldırıp ambulansınızın listelenmesini engellemelisiniz. Bu durum operasyonel süreçlerin karışıklığını ve olası hizmet iptallerinin önüne geçecektir.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Hasta Bakmanın En Kolay yolu

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • A Plus Ambulans
  • Bluelife Ambulans
  • Esline Ambulans
  • Evren Ambulans
  • Fanem Ambulans
  • International Team Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?