Şube Personel Bilgileri

Üye İş Yeri İşlem Rehberi

Personellerinizin, Ambulans.org’u kullanmaları için “Portal Kullanıcısı” seçeneğini işaretleyerek e-postalarını kaydedebilirsiniz. İstenen bu bilgileri girildikten sonra personeller, kaydedilen e-posta adreslerine gönderilen link üzerinden şifrelerini oluşturabilirler.

Tablodaki eşleşmelere göre personel kaydınızı tamamlayabilirsiniz. Kayıtlı en az bir mesul müdür ve şoför olduğuna, mesul müdürün de yeterlilik belgesinin yüklendiğine emin olun. Mesul müdür ve şoför olarak kayıtlı birer personeli olmayan firmalar, sistemde listelenmeyecektir. Her personelin yetkisi farklı olacaktır.

Yönetici olarak hem webden hem de mobil uygulamadan gelen talepleri görüntüleyebilir, kabul edebilir veya reddedebilir, kabul ettiğiniz görevi, sistemde portal kullanıcısı olarak kaydettiğiniz bir şoföre atayabilirsiniz.

Sistemde portal kullanıcısı olarak kayıtlı olan şoför, e-posta adresi ve kendi belirlediği şifresi ile mobil uygulamadan giriş yaparak kendisine iletilen talepleri görüntüleyebilir ve nakil zamanı geldiğinde görevi başlatabilir.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?