Ambulans.org sisteminde, kullanıcının talep ettiği hizmeti planlamasından, hizmetin tamamlandığı ana kadar olan süreçler için belirlenmiş statüsler bulunmaktadır. Dashboard sizlere bu statüslerin firmanızdaki istatistiksel karşılığını sunmaktadır. Planlanan nakillerin tamamlanma, iptal edilme gibi durumlarının mali karşılığını buradan takip edebilirsiniz. Verilerinizi sıralayabilir, özelleştirebilir veya grafik türlerini değiştirebilirsiniz. Değişiklik yapabilmek için; sisteme giriş yaptıktan sonra Dashboard solunda yer alan "..." ikonuna tıklayın.

Dashboard, firmanıza gelen ilk talep itibari ile oluşacaktır.

“Transferler” sekmesinin altında devam eden nakillerinizi veya yeni gelen nakil taleplerini görüntüleyebilirsiniz. Devam eden bir nakliniz varsa “Haritada Göster” sekmesinin altındaki “…” ikonuna tıklayarak, ilgili ambulansınızın canlı takibini yapabilirsiniz. Yeni gelen bir nakil talebinizi “Kabul Et” butonuna tıklayarak ilgili şoföre görev ataması yapabilirsiniz. Kullanıcının seçtiği ambulansı görüntülemek için “Transfer Özeti” sekmesinin altındaki PDF ikonuna tıklayarak transfer özetini inceleyebilirsiniz.

“Şubeler” sekmesinin altından ilgili şubeye tıklayarak hem firma bilgilerini hem de şube bilgilerinizi güncelleyebilirsiniz.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?