Firma Belirleyin ve Fatura Bilgilerinizi Girin

Özel Ambulans Hizmeti İşlem Rehberi

Bu adımda seçtiğiniz kriterlere uygun şekilde hizmet veren özel ambulans firmaları listelenmektedir. Firma yorum ve değerlendirmeleri, özel ambulansın size olan mesafesi, tahmini varış süresi ve fiyatları açısından size en uygun olan firmayı seçin ve devam edin. Daha önce hizmet almış üyelerin yorumlarını görüntülemek için "Göster" butonuna tıklayın.

Mobil uygulamada listelenen özel ambulans firmaları arasından seçim yaparken, ilgili firma üzerine dokunduğunuzda diğer bilgiler açılacaktır. Buradan "Yorumları Göster" butonuna basarak daha önce bu firmadan hizmet almış üyelerin yorumlarını görüntüleyebilirsiniz.

Nakil hizmeti almak için tercih ettiğiniz firmayı seçtikten sonra fatura bilgileriniz girin. Dilerseniz "Fatura Seçeceğim Kişiye Kesilsin" seçeneği ile önceden kaydettiğiniz kişiler ve adresler arasından seçim yaparak planlamanızı hızlandırabilirsiniz. Hizmet alıcısı bir tüzel kişilik ise "Kurumsal Fatura" seçeneğini seçin ve firma bilgilerinizi girin, faturanızı firmanız adına kestirin.

Mobil uygulamadan size en uygun özel ambulans firmasını seçtikten sonra açılan küçük ekranda "Fatura benim adıma kesilsin", "Fatura seçeceğim kişiye kesilsin" veya "Kurumsal fatura" seçeneklerinden dilediğinizi seçin ve boşlukları doldurun. Ardından "Devam Et" butonuna basarak ödeme sayfasına ilerleyin.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?