Kişi Seçimi;

Ambulans.org web sayfasından "Hesabım » Kişilerim" sayfasında daha önce kaydettiğiniz kişiler arasından, ambulans ile nakil olacak kişiyi seçin ve devam edin. Nakil olacak kişiyi listenize eklemediyseniz "Kişi Ekle" butonuna tıklayarak yeni kişi ekleyebilirsiniz.

Dilerseniz eklediğiniz kişiler ile ilgili sağlık belgelerini ambulans firmaları ile paylaşabilirsiniz. Sağlık belgesi eklemek için "Dosya Ekle" butonuna tıklayın.

Mobil uygulamadan ambulans nakil talebi oluşturmak için daha önce kaydettiğiniz kişiler arasından, ambulans ile nakil olacak kişiyi seçin ve devam edin. Nakil olacak kişiyi listenize eklemediyseniz. "Kişi Ekle" butonuna tıklayarak yeni kişi ekleyebilirsiniz.

"Devam Et" butonuna tıkladıktan sonra açılan küçük ekranda nakil olacak kişinin sağlık belgelerini yükleyebilirsiniz.

Zaman Seçimi;

Kişi seçimini yaptıktan sonra naklinizi planlamak istediğiniz saat ve tarihi seçin. Ambulansınızın mümkün olan en kısa sürede gelmesini istiyorsanız "Hemen" seçeneğini seçin ve devam edin. "Hemen" seçeneği ile planlanan nakiller "Acil Nakil" anlamına gelmemektedir. Durumunuzun acil olduğunu düşünüyorsanız "112 Acil Çağrı Merkezi" ile iletişime geçin.

Naklinizi mobil uygulamadan planlıyorsanız kişi seçimini yaptıktan sonra açılan küçük ekrandan dilediğiniz zamanı belirleyin ve devam edin.

Adres seçimi;

Zaman seçimini tamamladıktan sonra adres seçimini, "Konum" "Hastane" veya "Kayıtlı Adres" seçeneklerinden birini işaretleyerek tamamlayabilirsiniz. Hastanın alınacağı ve bırakılacağı adres olmak üzere iki adres seçimi yapmalısınız.

"Hesabım » Adreslerim" sayfasında daha önce kaydetmediğiniz bir adres için planlama yapmak istiyorsanız "Adres Ekle" butonuna tıklayarak yeni adres kaydı oluşturabilirsiniz. Adres seçiminizi yaptıktan sonra "Adres Tarifi" girin ve devam edin.

Nakil talebinizi mobil uygulamadan oluşturuyorsanız, "Hastane", "Adres Seç" veya "Konum Seç" seçeneklerinden birini işaretleyerek, nakil olacak kişinin alınacağı ve bırakılacağı lokasyonları belirleyin.

"Kişiler » Adreslerim" sayfasında daha önce kaydetmediğiniz bir adres için planlama yapmak istiyorsanız "Adres Ekle" butonuna basarak yeni adres kaydı oluşturabilirsiniz. Adres seçiminizi yaptıktan sonra "Adres Tarifi" girin ve devam edin.

Özel Ambulans HizmetiÖzel Ambulans HizmetiHasta Taşımanın En Organize Şekli
Evde Sağlık HizmetleriEvde Sağlık HizmetleriEvde Bakımın En Kolay Yolu
Cenaze Nakil HizmetiCenaze Nakil HizmetiHızlı Kolay ve Sorunsuz

Üye İş Yerleri

Ambulans.org‘a Kayıtlı Üye İş Yerleri

  • ACL Ambulans
  • ALK Ambulans
  • Anka Ambulans
  • A Plus Ambulans
  • Asrın Sağlık Kabini
  • Ayyıldız Ambulans
Hepsini Görüntüle
Ambulans.org Uygulaması Nasıl Kullanılır?